Najwięcej wyników na żywo w sieci

Zakłady bukmacherskie w Internecie

Dlaczego warto obstawiać przez Internet?

  • Zakłady w Internecie polecanych przez nas bukmacherów są bezpieczne. Bukmacherzy tacy jak bet365 to wielkie firmy mające swoje siedziby w jednym z krajów Unii Europejskiej. Są one dokładnie nadzorowane przez odpowiednie służby rządowe (np: Gambling Commission w Wielkiej Brytanii lub MGA na Malcie).
  • Dla swojego komfortu możesz obstawiać z domu, co oznacza że nie jesteś ograniczony godzinami otwarcia placówek lokalnych bukmacherów.
  • Wystarczy kilka chwil żeby złożyć depozyt i zacząć obstawiać online.
  • Możesz oglądać kanały live stream z relacjami sportowymi wielu dyscyplin i obstawiać na żywo kilkaset spotkań każdego dnia.
Jeśli jesteś juz pełnoletni w swoim kraju, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby obstawiać u najlepszego bukmachera online – bet365. Te zakłady bukmacherskie mają do wyboru najszerszą ofertę zakładów sportowych. Strona bet365 jest dostępna w języku polskim i posiada także Biuro Obsługi Klienta z obsługą w języku polskim.

Zarejestruj się w bet365 jeszcze dzisiaj! »

Jak zacząć obstawiać:

Poniżej przedstawiamy najważniejsze kroki dla rozpoczynających obstawianie online. Jako przykład przeprowadziliśmy proces rejestracji u jednego z najbardziej renomowanych bukmacherów - bet365. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie bet365 stały się jednymi z największych i najbardziej zaufanych zakładów bukmacherskich na świecie. Gorąco ich polecamy. Z bet365 nie musisz martwić się o swoje pieniądze. Twoje pieniądze są zawsze dostępne na twoim koncie.

Krok 1. - Rejestracja - Pokaż więcej informacji    

Krok 2. - Wpłata depozytu - Pokaż więcej informacji    

Krok 3. - Twój pierwszy zakład - Pokaż więcej informacji    

Jak otrzymać bonus?

bet365 oferuje bonus 100% do pierwszego depozytu do 200 PLN dla wszystkich nowych graczy. Za depozyt w wysokości 200 PLN otrzymasz od bet365 za darmo jego równowartość – 200 PLN.W sumie będziesz miał 400 PLN na swoim koncie. Żeby wykorzystać maksymalnie dostępny bonus, musisz złożyć depozyt w wysokości 200 PLN. W przypadku niższego (np: 50 PLN) otrzymasz depozyt o tej samej kwocie – 50 PLN.

Otwórz konto na bet365 dzisiaj i odbierz swój bonus w wysokości 200 PLN! »

Żeby otrzymać bonus, postępuj zgodnie z następującymi wskazówkami:

  • Złóż depozyt wykorzystując jedną z metod płatności (zobacz krok 2).
  • W prawym górnym rogu na stronie głównej kliknij na "Usługi->Użytkownicy". W nowym oknie przejdź w zakładkę "Oferty" i kliknij mała zakładkę "Wprowadź kod oferty". Wpisz kod, który otrzymasz w emailu po założeniu konta.
  • Po wpisaniu kodu i potwierdzeniu poprzez wciśniecie przycisku “Zatwierdź” twój bonus zostanie dodany do twojego salda.

Uwaga – twój bonus razem z twoim pierwszym depozytem musi zostać obrócony trzy razy (z minimalnym kursem 1.5) zanim będziesz mógł go wypłacić.

Więcej informacji odnośnie oferty bonusowej oraz zasady i warunki korzystania znajdziesz na stronie bet365.

Jak dokonać wypłaty?

Żeby dokonać wypłaty ze swojego konta bet365, kliknij w prawym górnym rogu na stronie “Usługi ->Wypłata“.

  • W nowym oknie, które się pojawi wpisz wszystkie niezbędne dane i zatwierdź swoją wypłatę.
  • Wszystkie wypłaty są robione raczej tą samą metodą którą wybrałeś przy składaniu depozytu. Jeśli wypłata nie może zostać zrealizowana metodą, którą wybrałeś podczas depozytu środki zostaną wypłacone przez przelew na konto bankowe.
  • Minimalna kwota wypłaty wynosi 5€ lub jej ekwiwalent w walucie danego kraju.

* WAŻNA INFORMACJA – Wyniki.com oferuje teraz dostęp do kanału live stream serwisu bet365, który zawiera ponad 100,000 wydarzeń sportowych w ciągu roku, przekazywanych na żywo. Jednakże proszę zauważyć, że prawa autorskie do transmisji wydarzeń są zwykle własnością w kraju, w którym są pokazywane. W zależności od lokalizacji użytkownika niektóre wydarzenia mogą być niedostępne z powodu praw autorskich. Zanim użytkownik zarejestruje się w bet365 i będzie mógł oglądać poszczególne wydarzenia przekazywane kanałami live stream przez bet365 powinien najpierw sprawdzić na stronie bet365, czy w kraju lokalizacji jest możliwe oglądanie tych relacji. Szczegóły kontaktowe bet365 można znaleźć klikając tutaj potem "Usługi" i w pozycję „Kontakt” na samej górze.